״דרכו של מתן נמשכת ותימשך״

מתן מרין נהרג בתאונת דרכים מצערת לפני שלוש שנים, ומאז משפחתו וחבריו ממשיכים את דרכו
צילום: שרה גורן

זו השנה השלישית שמתקיים באלוני אבא סטריטבול יישובי לזכרו של מתן מרין ז"ל.
מתן נהרג בתאונת דרכים מצערת לפני שלוש שנים, מאז משפחתו וחבריו ממשיכים את דרכו.
אירוע הכדורסל הספורטיבי נערך בהשתתפות רבים ילדי היישוב. השנה, כ-250 ילדים לקחו חלק בטורניר, במסגרתו למדו קווים לדמותו של מתן והערכים שאפיינו אותו.
מתן מרין ז"ל נולד, גדל והתחנך באלוני אבא, בן לשלומי ורונית, אח לאוראל ואוהד. הוא שיחק במועדון הכדורסל עמק יזרעאל ומעבר להיותו שחקן כדורסל מצוין, הוא היה חבר לקבוצה, מנהיג ודמות לחיקוי עבור חבריו.
רונית מרין – אימו של מתן, נכחה באירוע וביקשה להודות לכל המשתתפים והמארגנים: "מתן אהב מאוד כדורסל, שהיה בית עבורו ומקום מפגש עם חבריו הרבים, בנוסף, מתן אהב לתת ולעזור וזה מורגש כאן היטב היום, באהבה הגדולה וברוח שיש כאן במגרש. לראות בכל שנה המון ילדים שמשחקים בצורה מיוחדת כל כך לזכרו, מרגש כל פעם מחדש!"
דנה טרטצקי גתוע, מנהלת מחלקת הספורט, אמרה: "תודה לכל מי שסייע ונתן מעצמו על מנת שהאירוע המרגש הזה ייצא לפועל. תודות לתושבות ותושבי אלוני אבא על העזרה, לחגי פישר – המאמן של מתן, למועדון הכדורסל עמק יזרעאל ולכל עובדות ועובדי מחלקת הספורט על ארגון האירוע. נתראה בשנה הבאה!"
שלומית שיחור רייכמן – ראשת המועצה האזורית עמק יזרעאל: "מרגש לראות מאות ילדים משחקים בטורניר לזכרו של מתן, כך דרכו של מתן נמשכת ותימשך. אהבתו הגדולה לכדורסל ולספורט מורגשים באוויר וזו גאווה גדולה לראות את כל הגורמים הנפלאים הללו נרתמים יחד לקיום אירוע כה יפה ומרגש."