מנציחים את אלכסנדר מאסלי הי"ד מעפולה- תחרות האיגרוף הארצית על שמו

אליפות הארץ שנערכה בסופ"ש האחרון בלוד הנציחה את זכרם של המתאגרף מעפולה אלכסנדר מאסלי ז"ל שנפל ביום השני של המלחמה ורון שמר ז"ל מלוד שנרצח במסיבת "נובה" ברעים. בתחרות עצמה זכה יעקב אחמד מהמועדון העפולאי במקום הראשון בקטגוריה של 80 ק"ג. צילום: מועדון פנדה

השלט שהוצב בכניסה לאולם

הנצחה מרגשת באליפות ישראל: איגוד האגרוף הישראלי בחר השנה להקדיש את אליפות ישראל לבוגרים ונוער באגרוף לזכרם של חלל צה"ל המתאגרף אלכסנדר מאסלי ז"ל מעפולה ורון שמר ז"ל מלוד שנפל ביומה הראשון של המלחמה עת בילה במסיבת נובה.
סמ"ר אלכסנדר מאסלי ז"ל, טכנאי נמ"ר בגדוד 601 בחיל ההנדסה הקרבית, נפל לאחר התהפכות טנק ביום השני למלחמה (8.10) והוא בן 21 בנופלו. מאסלי הוא בן למשפחת מתאגרפים ובראשם אביו פיוטר, מתאגרף וותיק ומאמן של איגוד האגרוף הישראלי וכן אחיו הצעיר ארטיום מאסליי, חבר נבחרת ישראל באגרוף, אלוף ישראל ומורה לחינוך גופני. לאחר נפילתו החליטו בעיריית עפולה בהחלטה משותפת עם משפחתו להנציח את אלכסנדר באולם אימונים באגרוף שנפתח ברחוב אבן גבירול בשכונת גבעת המורה ויישא, כאמור, את שמו של החלל מאסליי ז"ל. רון שמר ז"ל בילה באותו בוקר שבת במסיבת "נובה" ברעים ונרצח לאחר שנאבק במחבלים שלבסוף תפסו ורצחו אותו.

המתאגרף יעקב חמד עם מאמניו
המתאגרף יעקב אחמד עם מאמניו

באליפות עצמה ייצגו את העיר עפולה בין היתר ספורטאים מקבוצת "פנדה "עפולה" הפועל בחסות עמותת "כפפות זהב". יעקב אחמד שמתאמן במועדון תחת המאמנים סרגיי שמטוב וגנאדי נזרקביץ זכה במדליית זהב ובמקום הראשון בקטגוריה של 80 ק"ג כאשר ניצח את יריביו פעמיים בנוק דאון בסיבוב הראשון.

טרגדיה: מאמן העבר דני גולן הלך לעולמו

|

הפועל עפולה: ערב כדורסל מרגש להנצחת נופלי המועדון

|