לוחמי יחידת יס"מ עמקים במשטרת המחוז הצפוני יצאו לעוטף עזה על מנת לתמוך, לחזק ולחבק את חקלאי הדרום הזקוקים לכח אדם בעבודת החקלאות בעקבות מלחמת חרבות ברזל.
![הלחומים בקטיף בשדה כרוב](https://emeknews.co.il/wp-content/uploads/2023/11/7578df86-4a4a-4451-bbad-758c170e06b6.jpeg)
הלוחמים הדרימו לעוטף עזה ולקחו חלק פעיל בקטיף, בעבודת האדמה(שתילה וזריעה) וסייעו לחקלאי הנדרש לכח אדם – על מנת לטפל במשק שלו שנפגע בעקבות המלחמה.
רס"מ רפי אבוטבול מפקד צוות ביס"מ עמקים – "בנוסף לעבודתנו בהגנה על העורף במחוז הצפוני ולמען התושבים המפונים – אנו מרגישים מחויבות לסייע לחקלאים הדרום שנפגעו באופן קשה בעקבות המלחמה. שמחנו שניתנה לנו האפשרות לתרום ולחזק את החקלאים בעבודתם כי רק יחד ננצח".