אתר עמקניוז הוקם בשנת 2015 ע"י חברת אבי שירותי הגליל בע"מ, בעלת דפוס שירותי הגליל, הפועל מזה כ-30 שנה ועיתון 'חדש בעמק' היוצא לאור מזה כ-25 שנה.

עמקניוז נולד מתוך הבנת המציאות ההולכת ומשתנה בעולם העיתונות. מצד אחד, העולם צמא למידע. מידע מהיר כאן ועכשיו ובכל תחום, תשובה מידית לכל שאלה ולכל ויכוח על אחת כמה וכמה בנושא חדשות.

עמקניוז בא לענות על הצורך למידע באופן ייחודי, באופן מקומי ובצורה שלא עשו לפניו, על אחת כמה וכמה באזור הצפון והעמקים. אנו מסקרים באופן שוטף, יום יום, שעה שעה את כל החדשות הכי חמות והכי מעניינות של עפולה, מגדל העמק, בית שאן, נצרת עלית, קריית טבעון, עמק יזרעאל, גלבוע ועמק המעיינות. חדשות על הממשלה, על צה"ל, על איראן ועל מכבי תל אביב אפשר למצוא בכל מקום, אבל את הסיפורים הכי רלוונטיים עבורכם – הפוליטיקה המקומית, הספורט של הקבוצות האזוריות, הסיפורים החברתיים הבוערים ושאר הדברים שבאמת משפיעים על חיי תושבי האזור אפשר למצוא רק ב-עמקניוז. כל שנייה, כל שעה וכל רגע אנחנו שם על מנת לספק לכם את המידע הרלוונטי והמשמעותי ביותר עבורכם בדברים הכי משפיעים והכי חשובים.

בנוסף, אתר עמקניוז מרכז את כל האירועים, הבילויים והאטרקציות (תתפלאו, אבל יש הרבה) שיש באזור העמק. הצגות, סרטים, פעילויות לילדים, הופעות ועוד, הכל מרוכז תחת לוח "מבלים בעמק", שם תוכלו למצוא פתרון לכל שעה פנויה שבה בא לכם לצאת ולהתאוורר והכל במרחק של עד 30 דק' נסיעה.

באינדקס העסקים של עמקניוז תוכלו למצוא את כל השירותים שאתם מחפשים והכל מבעלי מקצוע ובתי עסק באזור שלנו. בלוח שלנו תוכלו למצוא מציאות יד שנייה, דירות ורכבים מבלי ללכת רחוק מדי. הכל נמצא פה, כמו גם כמובן, שירותים נוספים.

אתם מוזמנים להוסיף את האתר לסרגל המועדפים שלכם, לעשות לנו לייק בדף הפייסבוק, להירשם לניוזלטר ולהישאר מעודכנים.

הייתם עדים לאירוע מעניין? נחשפתם לסיפור ששווה לפרסם? גם אתם יכולים לשמש עיתונאים ליום אחד ולפנות אלינו דרך כפתור "דווח לנו" בדף הבית, לספר לנו ואנחנו נספר לכולם.

יש לכם הארה / הערה / הצעת ייעול? משהו יושב לכם על הלב? שתפו אותנו בעמוד "צור קשר" בסרגל המיוחדים של עמקניוז.

נשמח לשמוע מכם וליידע אתכם בכל מה שמעניין.

תודה והמשך גלישה מהנה,

מערכת עמקניוז.