עפולה: העירייה תרחיב את מתחם הטניס העירוני

בימים אלה החל התכנון להרחבת מתחם הטניס העירוני בשלושה מגרשים נוספים ובסך הכל יציע המתחם תשעה מגרשים ומתחם סקווש אחד. הדמיה: קובי כהן

תכירו את מתחם הטניס המשודרג של עפולה: בימים אלו נמצאים בעיריית עפולה בעיצומו של הליך תכנון לשדרוג והרחבה של מתחם הטניס העירוני שהוקם לפני כשני עשורים ושודרג לפני מספר שנים. המתחם שכולל כיום ארבעה מגרשים וביניהם מגרש מרכזי עם יציע מקורה ובו מקום ל250 צופים, שודרג לפני מספר שנים בהנחייתו של ראש העיר אבי אלקבץ ובמסגרת השדרוג חודשו ארבעת המגרשים והוחלפה מערכת התאורה בחדשה וחסכונית. כמו כן הכשירה העירייה שני מגרשי טניס פתוחים לקהילה בקריית הספורט והפנאי בעפולה עילית ועתידה להכשיר בקרוב עוד שני מגרשים פתוחים לקהילה בעפולה.
זכה המתחם לארח שלושה טורנירים גדולים, שני טורנירים פיוצ'ר AFULA OPEN בינלאומיים עם טניסאים מכל העולם וכן טורניר VOLVO במסגרת סבב אליפות ישראל בטניס לבוגרים גברים ונשים שבה השתתפו מיטב הטניסאים בישראל.
בימם אלה, כאמור, החל תכנון הרחבת המגרש, נושא שעמד על הפארק בשנים האחרונות, אך מגפת הקורונה ומחסור בתקציב הקפיאו את התכנית אך בימים אלה היא יצאה לדרך וקורמת עור וגידים.
מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז אמר: "אנו שמחים שהתכנית להרחבת המתחם יוצאת לדרך ותאפשר לעוד מאות שחקנים ושחקניות בכל הגילאים ליהנות ולהתאמן בענף הטניס האהוב כל כך. תודה לראש העיר אבי אלקבץ על הרוח הגבית והחזון להקים ולשדרג מתקני ספורט לטובת שיפור איכות חייהם של תושבי העיר".