אליקים: משמחים את בנו של החטוף צחי עידן

שחר, בנו של החטוף צחי עידן, יחד עם שלושה ילדים מפונים נוספים מקיבוץ נחל עוז היו לוחמי מג״ב ליום אחד בניידת המשאלות
צילום: דוברות המשטרה

אמש, לוחמי מג״ב צפון יחד עם ניידת המשאלות של משטרת ישראל, הגיעו לבית הספר ״קשת התקווה״ במושב אליקים, לשמח את נבו, שחר, אלי ואיתמר, 4 ילדים מפונים מקיבוץ נחל עוז.
שחר, שאביו צחי עידן חטוף בעזה, לצד נבו, אלי ואיתמר, ששהו בממ״ד בקיבוץ נחל עוז שעות ארוכות עד לרגע חילוצם, נפגשו עם לוחמי מג״ב צפון, שליוו אותם והפכו אותם ללוחמי מג״ב ליום אחד.
הלוחמים הלבישו את הילדים במדי מג״ב, העניקו להם דרגות ותעודות שוטר, נסעו יחד ברכבים משטרתיים, עלו על מסוק משטרתי ביחידה האווירית של המשטרה, רכבו על סוסים ביחידת הפרשים והכירו את האמצעים של מערך החבלה של משטרת ישראל.
הילדים הכירו את לוחמי משמר הגבול ושוטרי משטרת ישראל מקרוב, את הפעילויות והאמצעים המבצעיים, ולכמה שעות, נהנו מחוויה מיוחדת ומרגשת עבורם ועבור הלוחמים שליוו אותם.
לוחם מג"ב שליווה אותם בפעילות אמר: ״זוהי הזכות שלנו ללוות ולשמוע את הילדים שעברו את הנורא מכל ולהיות עבורם מגן, כל עוד אנו יכולים לגרום לילדים לשמוח נעשה זאת. עבורי זו הייתה חוויה מעצימה ומרגשת במיוחד, זה נותן כוחות להמשיך לפעול למען אזרחי ישראל. בהזדמנות זו נתפלל לחזרת החטופים והנעדרים בשלום.״

חייו של מטופל ניצלו בזכות עירנותו של דימותן בכללית

|

"תמונת ניצחון" מהעמק

|

עפולה: תואר 'יקירי העיר' לשנת 2024 הוענק בטקס מרגש

|