16 מרצים במכללה הטכנולוגית נוף הגליל החלו קורס מרצים של מה"ט

שרה אהרון חג'ג', רכזת הפרויקטים במכללה: "המרצים במכללה, כולם בעלי תארים מתקדמים נענו לאתגר השבחת דרכי ההוראה. לראשונה הכשרה זו מתקיימת במכללה שלנו, וזוהי הבעת אימון באיכות המרצים ובהעשרת ארגז כלי ההוראה"
צילום: דוברות המכללה

לראשונה נפתח במכללה הטכנולוגית נוף הגליל קורס הכשרת מרצים להוראה ביוזמת מה"ט. מטרת הקורס הינה הכשרת המרצים להוראה עילית ומשובחת. הקורס יתקיים בשלושה עשר מפגשים וילמדו בו מגוון נושאים. את הקורס מעבירה נעמה הרלינג, בעלת תואר שני בניהול וארגון מערכות חינוך בהתמחות בפיתוח למידה ומתודיקה.
מנכ"לית המכללה הטכנולוגית נוף הגליל, מרב ששון אמויאל המעודדת את צוותי ההוראה וכלל סגל המרצים להשתלם כל הזמן ולצעוד עם הקדמה הטכנולוגית אמרה, "אני מברכת מאוד על ההיענות של המרצים המצוינים שלנו להשתתף בהכשרה זו, לצד העובדה שכל אחד מהם מומחה בתחומו, אני בטוחה שהקורס יעשיר את סגל המרצים בכלים טכנולוגיים בהוראה וישבח את עבודתם. בשנה שעברה השתתפו עשרה מרצים מהמכללה בקורס החשוב הזה במקום אחר. היום אנו מקיימים את הקורס בין כותלי המכללה. ברצוני להודות לאריאלה ביסטרה ממה"ט על החלטתה לקיים את הקורס אצלנו בנוף הגליל"
שרה אהרון חג'ג' רכזת הפרויקטים במכללה, "המרצים במכללה, כולם בעלי תארים מתקדמים נענו לאתגר השבחת דרכי ההוראה, לראשונה הכשרה זו מתקיימת במכללה שלנו, זוהי הבעת אימון באיכות המרצים ובהעשרת ארגז כלי ההוראה."