שרשרת הישגים לנבחרת ההתעמלות של עפולה

בית הספר להתעמלות אומנותית של עפולה השתתפו באליפות ישראל בתרגילים קבוצתיים ושבו עם שרשרת הישגים ובראשם מקום ראשון בקטגוריית גיל 13 ובקטגוריית גילאי 11-12
צילום: רייזברג ואסילי

נבחרות ההתעמלות האמנותית של עפולה ממשיכות לעשות חייל: באליפות ישראל לנבחרות שנערכה לאחרונה במרכז הספורט הלאומי בהדר יוסף בתל אביב זכו לא פחות מחמש נבחרות עפולאיות לעלות על הפודיום כאשר שתי נבחרות קוטפות את המקום הראשון בתרגיל קבוצתי עם כדורים בהשתתפות המתעמלות ליאן יגר, אליאנה חונוקוביץ, אליסה סטפנוב, מעיין איסקוב, יעל בלגולה וקרלה מיכאל וכן מקום ראשון בתרגיל קבוצתי עם אלות בו השתתףו המתעמלות מיה ליבוביץ, מישל נטנילובה, אווה יופימנקו וסופיה בורדמן. כמו כן שלוש נבחרות אחרות של בית הספר העפולאי סיימו את התחרות במקום השלישי המכובד.
באליפות השתתפו מאות מתעלמים ומתעמלות מיישובים רבים ברחבי הארץ וביניהם הנבחרות של בית הספר להתעמלות של רשת 'שחקים' עפולה בהנהלת אנה גרברניק, מאמנת ושופטת בינלאומית, שהובילה את מתעמלות הנבחרת שלה להישגים רבים בעבר הן בתרגילים קבוצתיים והן בתרגילים אישיים עם מכשירי יד (חבל, חישוק, כדור, אלות, סרט) ובלי מכשירי יד וכן בקטגוריות גיל שונות.
מנהל אגף הספורט, שלומי אלבז אמר: "מדובר בנבחרות מצוינות שבכל תחרות חוזרות עם הישגים נפלאים וגם הפעם עשו זאת בצורה מעוררת כבוד. תודה לראש העיר אבי אלקבץ על התמיכה והסיוע במתן תנאים הטובים ביותר לנבחרת ההתעמלות העירונית וכן יישר כוח למאמנת אנה גרברניק ולמתעמלות שלנו על ההישגים הנפלאים".