ראש מינהל חינוך חדשה לעיר עפולה

ראש מינהל החינוך היוצאת טינה ולדמן סיימה בתחילת החודש יובל שנים של חינוך ובמקומה נבחרה איריס אהרון דוד, מנהלת תיכון "אורט אורן" שנסק ושבר שיאים בתקופתה
צילום: דוברות העירייה

מינהל החינוך בעפולה יוצא לדרך חדשה: בימים האחרונים נכנסה לתפקידה ראש מינהל החינוך החדשה איריס אהרון-דוד שניהלה בשנים האחרונות את תיכון "אורט אורן" בעפולה עילית. בתקופתה הגיע בית הספר להישגים מרשימים בתחום הערכיים והפדגוגיים, כאשר אחוזי הבגרויות בתיכון נוסקים בשנים האחרונות באופן קבוע, הרבה מעל הממוצע הארצי, עם שיעור גבוה מ-90% אחוזי בגרות. יש לציין כי אהרון-דוד נבחרה לאחר בחינה מדוקדקת של וועדה מקצועית ולאחר מכן אושרה פה אחד על ידי כל חברי המועצה.
אהרון דוד תחליף, כאמור, את טינה ולדמן, שסיכמה עם פרישתה לגמלאות 50 שנות חינוך. טינה החלה את דרכה כמורה לפני כחמישה עשורים בהם שימשה כמורה, מחנכת, רכזת חברתית, מנחה מקצועית, מנהלת בית ספר ובשנים האחרונות, כאמור, ראש מינהל חינוך במהלכם חינכה ועיצבה את דמותם של אלפי ילדים, ילדים ובני נוער בעיר עפולה.
ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "בחודש האחרון נפרדנו מראש מינהל החינוך היוצאת טינה ולדמן לה מגיע התודה גדולה ואנו מאחלים לה הצלחה גדולה בהמשך. ראש מינהל החינוך החדשה שנבחרה, איריס אהרון-דוד הינה אשת חינוך מהמעלה הראשונה שהובילה מהפכה של ממש בביה"ס אורט אורן. איריס לא מוותרת לאף תלמיד ולא מוותרת על אף תלמיד ואיו לי ספק שהשילוב הזה, המאתגר כל כך, ביחד עם הקמת עוד ועוד מוסדות חינוך חדשים בעיר, יוביל את מערכת החינוך שלנו לפסגות חדשות. בהצלחה, איריס".