"עפולה הירוקה": פארק ענק יוקם בשכונה

פנאי בעפולה: בשורות לתושבי העיר ואנשי שכונת עפולה הירוקה, ראש העיר אלקבץ הודיע כי מסתיים תכנונו של פארק ענק נוסף שיוקם בלב שכונת "עפולה הירוקה" החדשה בעפולה עילית. הפארק יכלול, בית קפה, מדשאות, גני שעשועים לפעוטות וילדים, שבילי הליכה, חורשת פיקניק ואפילו גינת פרפרים

בשורות לתושבי עפולה, ראש העיר אבי אלקבץ הודיע בימים האחרונים בקרוב יוקם פארק ענק נוסף והפעם לתושבי שכונת "עפולה הירוקה" החדשה בעפולה עילית.
כזכור, בקדנציה הקודמת שלו כראש עיר הקים אלקבץ את הפארק העירוני הסמוך לשכונת רובע יזרעאל של שטח של למעלה מ-100 דונם. הפארק הפך במהרה לפארק המרכזי של תושבי העיר אבל בשלוש השנים האחרונות, עם צמיחתה של העיר, החליט אלקבץ להקים פארקים נוספים גם בשכונות. הפארק הראשון "נחל המורה" הוקם בשכונה הוותיקה של עפולה עילית הכולל שבילי הליכה לצד מדשאות רחבות ושני גשרים החוצים את ערוץ נחל המורה. פארק ענק נוסף הוקם בשכונה החדשה "לב העמק". הפארק החוצה את השכונה לכל אורכה כולל שני בוסתני עצים, שדרת עצים לזכר חללי העיר עפולה ולמעלה מעשרה מתקני שעשועים וספורט לילדים ובני נוער בכל הגילאים.
השבוע, הודיע אלקבץ כי בקרוב יוקמו שני פארקים ענקיים בשכונות הוותיקות. בזמן שבגבעת המורה מתוכנן לקום פארק חבלים אתגרי לכל המשפחה, בעפולה עילית יוקם פארק ענק בשכונה החדשה עפולה הירוקה. לאחרונה נחנך בשכונה בית כנסת ראשון ובקרוב תחל בנייתם של ארבעה גני ילדים ברחוב פרדה אקלום. הפרויקט הבא, כאמור, הוא פארק ענק סביב הנושא של 'חי וצומח' ויכלול בתוכו את האמפי השכונתי הקיים, חנייה רחבה, בית קפה, מבנה שירותים, שבילי הליכה, אזורי משחק לבני נוער, ילדים ופעוטות, רחבת 'פרלמנט' לוותיקי השכונה כאשר כל האלמנטים הללו נטועים בתוך נוף ירוק הכולל מדשאות נופש, המון עצים, חורשת פיקניק, שביל הליכה לא פורמאלי, גינת תבלינים גינת כלבים ואפילו גינת פרפרים ייחודית.
ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "מדובר בפרויקט ענק נוסף בשכונות הוותיקות. הפארק ייסוב סביב נושא החי והצומח וייתן מענה ופנאי איכותי לתושבי שכונת 'עפולה הירוקה' החדשה ולכל תושבי שכונת עפולה עילית בכל הגילאים".

עפולה: מבצע ענק לחלוקת משקפיים ומכשירי שמיעה בחינם לתושבי העיר

|

״נוגע ללב לראות את הרגישות והאמפתיה של תלמידי ישראל״

|

ניר דוד: גן חדש לילדים שפונו מהדרום והצפון

|