עפולה: אלפים חגגו בפסטיבל הבירה הרביעי

שפים מפנקים בדוכני האוכל, עשרות דוכנים של סוגי בירות, הופעות של אביב גפן, להקת פול טראנק והכשרונות המקומיים אברהם לגסה ולהקת שקל וחצי קיבלו את פניהם של אלפי התושבים שנהנו מפסטיבל באווירה של חו"ל. צילום: דוברות עיריית עפולה

פסטיבל הבירה שהתקיים לפני כשבוע בפארק הרכבת בעפולה אירח אלפים מתושבי עפולה והעמק שבאו לחגוג את ט"ו באב באווירה של חו"ל. לאורך שדרת הפארק, הוקמו דוכני אוכל של שפים במשאיות 'פוד-טראקס' וברמנים להטטו בעשרות דוכנים של סוגי בירות מקומיות ובינלאומיות. את האווירה דאגו להרים די ג'ייס שחיממו את האווירה יחד עם כשרונות המקומיים להקת שקל וחצי והראפר אברהם לגסה לקראת הופעות בלתי נשכחות של אביב גפן ולהקת פול טראנק בהופעות נדירות לחגיגת ט"ו באב.
הפסטיבל הגדול, שהיה אחד מרגעי השיא של תכנית הקיץ והופק על ידי רשת שחקים, אירח קרוב לעשרת אלפים תושבים, מקטנים עד גדולים, שהגיעו לחגוג באווירה בלתי נשכחת. "כמדי שנה הקונספט של פסטיבל הבירה בפארק הרכבת הוא מנצח ולכן מושך אלפי מבלים מעפולה והסביבה" אמר דניאל בן מנכ"ל רשת 'שחקים' והמפיקה של האירוע, אמילי זיידל הוסיפה: "האירוע הזה היה מדויק לעיר שלנו והאווירה הייתה פשוט באנרגיות של חו"ל".
ראש העיר אבי אלקבץ, סיכם: "אחרי שפתחנו את הקיץ עם הופעה של נועה קירל לעיני 15 אלף צופים, המשכנו עם אירועי מדרחוב ויומיים של פסטיבל בירה שמשך אף הוא אלפי מבלים. וזה עוד לא הכל, בשבוע הבא נקיים מסיבה אלקטרונית בפארק המים 'גליצ' החדש ואת הקיץ נסגור עם מיכל הקטנה והזמר עדן החסון בפארק העירוני".