הפרויקט שמושך את חברות ההייטק לרמת ישי

הפרויקט יכלול שטח בנוי של 16 אלף מ"ר בהיקף השקעה של 88 מיליון שקלים. צילום: יח"צ

עד סוף השנה תושלם הקמת פרויקט Stern View שיהפוך לבניין היוקרתי באזור התעשייה של רמת ישי המיועד בעיקר לאכלוס של חברות הייטק. הפרויקט שנמצא בשלבי שיווק מתקדמים, מוקם ע"י קבוצת שטרן הנחשבת לחברת נדל"ן מובילה באזור התעסוקה של רמת ישי – לאחר שכבר הקימה באזור 3 פרויקטים נוספים, בעוד הפרויקט הנוכחי יהיה המפואר והיוקרתי שלה באזור.
הפרויקט יכלול שטח בנוי של 16 אלף מ"ר בהיקף השקעה של 88 מיליון שקלים כשהכוונה היא להגדיל את האטרקטיביות של אזור התעסוקה הצומח של רמת ישי ולמשוך חברות חזקות כדי לממש את הפוטנציאל שלו.
החל מתחילת השנה קיבל אזור התעסוקה של רמת ישי מעמד של אזור פיתוח א' המעניק בין היתר מס חברות ומס דיבידנדים מופחתים וכן מענקים לחברות שעונות לקריטריונים שהציבה המדינה. במועצת רמת ישי מאמינים שההטבה החשובה הזו תסייע להביא חברות איכותיות ועסקים לאזור התעסוקה אליו תצטרף בקרוב גם חברת ההייטק נקסט.קום שתיכנס לפרויקט נוסף באותו רחוב.
אסף שטרן מנכ"ל משותף בקבוצת שטרן מציין: "מדובר בפרויקט הדגל שלנו ברמת ישי ולעניות דעתי אין עוד פרויקט ברמה הזו באזור. בסופו של דבר מה שהלקוחות רוצים זה מקום יפה לעין ומפנק שיהיה כייף לעבוד בו ולא פחות, רמה גבוהה של תחזוקה ושירות לאורך שנים – זה היתרון המובהק שלנו לאורך שנים ושני המרכיבים החשובים האלה באים היטב לידי ביטוי בפרויקט הזה."
שטרן הוסיף: "בריכה, חדר כושר, מסעדה בקומה האמצעית מקומות חנייה מספיקים ועוד הם רק חלק מהמפרט העשיר של הפרויקט הזה, אבל מעבר לזה אזור התעסוקה של רמת ישי הוא מוקד העליה לרגל של הסביבה ומציע מגוון קולינרי מצוין, מקומות בילוי צעירים, מרכז קניות אטרקטיבי ודרכי גישה מעולות מ-4 כיוונים שהופכות את האזור לצומת דרכים מרכזית. אנחנו יודעים שאזור התעסוקה הזה צפוי להתרחב ואני מאמין שנראה בין היתר ביקושים של חברות הייטק נוספות שרוצות להתרחק מהמרכז, כך שגם אנחנו נשקול להרחיב את היזמות באזור."
קבוצת שטרן פועלת כקבלנית ביצוע ויזמנית נדל"ן מזה 40 שנה, לאחר שהוקמה ע"י יצחק שטרן ובניו אסף ואמנון המנהלים אותה כיום.
בין הפרויקט הגדולים שהקבוצה הקימה ניתן לציין את פארק העברית, הרצליה הילס, עזריאלי חולון, סינימה סיטי נתניה, אורדע רמת גן ועוד.

״דרכו של מתן נמשכת ותימשך״

|

פעילויות חינוכיות ערכיות ומשמעותיות בעמק יזרעאל

|