המרצה בקורסי חשמל מוסמך במכללה הטכנולוגית נוף הגליל – החליט ללמוד במגמת הנדסת חשמל

הינון יוסף שמשמש גם כרכז בקורסי חשמל מוסמך ביחידה להכשרות מקצועיות במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, החליט להעשיר את ארסנל תאריו. צילום: דוברות המכללה

לא בכל יום מצטרף ללימודי הנדסת חשמל במכללה הטכנולוגית נוף הגליל, סטודנט חדור מוטיבציה ורצון להצליח, סטודנט בעל תואר ראשון ותואר שני, מורה ותיק ומוערך, הנדסאי אלקטרוניקה, רכז ומרצה בקורסי החשמל במכללה.
הינון יוסף הוא בחור בעל שאיפות ורזומה עשיר שואף להתקדם במסלול אותו פילס לעצמו ולשמש בתפקיד בוחן ומפקח בתחומו, על כן תואר בהנדסת חשמל נדרש.
מנכ"לית המכללה מרב ששון אמויאל: "אני מברכת בשמחה את הינון על החלטתו ללמוד הנדסת חשמל באותו בית בו הוא מלמד. בעיניי זאת עדות נוספת לחיוניותה של תעודת הנדסאי חשמל בהתפתחות מקצועית. פניתי בבקשה מיוחדת למה"ט להכיר בתאריו הקודמים כחלק מלימודי הנדסת החשמל במכללה ואכן במה"ט החליטו כי הינון יחל את הלימודים כסטודנט בשנה השנייה. אני בטוחה שהחוויה תהיה מעניינת עבורו."
הינון יוסף אמר, "אני גאה להיות חלק מהמערכת החינוך והמכללה שאני יודע שהיא נותנת מכול הלב והנשמה לכלל התלמידים שיצליחו. אני גאה להיות חלק מהמערכת החינוך והמכללה שאני יודע שהיא נותנת מכול הלב והנשמה לכלל התלמידים שיצליחו. כל חיי אני לומד, משתלם, מתקדם, ובמכללה הטכנולוגית נוף הגליל יש לי את הזכות ללמוד לתואר הנדסאי חשמל להמשך התפתחותי המקצועית."