הישג אדיר באליפות ישראל באגרוף: שני אלופים מעפולה

האליפות שנערכה בבת-ים האירה פנים למתאגרפי מועדון פנדה מעפולה שהצליחו לקטוף שני תארי אלופי ישראל
צילום: מועדון פנדה

הישג נאה למתאגרפי עפולה הצעירים: העיר עפולה ממשיכה להוביל בתחום האגרוף והשנה יכולה לסמן וי גדול על תחרות אליפות ישראל שנערכה בתחילת החודש בבת ים בה השתתפו 86 מתאגרפים מכל הארץ ובסיומה התייצבו שניים ממתאגרפי המועדון על הפודיום לאחר שזכו במקום הראשון. הראשון לעשות זאת הוא המתאגרף העפולאי הצעיר טרנטץ (13) שזכה במקום הראשון בקטגוריית נוער גילאי 12-14. אלופת ישראל חדשה נוספת היא המתאגרפת המבטיחה אלכס קרדול (12) שהשתתפה באליפות ישראל בפעם הראשונה. ורק לאחרונה חזרה מתחרות בינלאומית בלטביה שם סיימה במקום השני המכובד. בעקבות ההישג הנפלא של שני המתאגרפים הצעירים הם יתחרו באליפות אירופה לנוער באגרוף שתתקיים בקיץ הקרוב.
המאמן הראשי של מועדון "פנדה עפולה" כפפות הזהב סרגיי שמטוב, אמר:


"המתאגרפים שלנו ממשיכים לקטוף תארים ואנחנו גאים בהם על כך. אני מזמין צעירים נוספים שחולמים להתאגרף באופן מקצועי לבוא אלינו כדי לשמור על כושר גופני, להגיע לתוצאות טובות, להפוך לספורטאים מקצועניים, לשפר את הביטחון העצמי ועוד"


. יש לציין כי ענף האגרוף נחשב כבר שנים ארוכות לאחד מענפי הספורט האהובים בעפולה, בין היתר, הודות לדחיפה אדירה שהעניק לאורך השנים המשנה לראש העיר וחבר המועצה מיכאל ברקן שכיהן בעבר כיו"ר איגוד האגרוף בישראל.