ואתם רוקדים: הישגים נפלאים לסטודיו למחול "Sia Dance" הפועל במסגרת אגף הקליטה של עיריית עפולה. לפני כשבוע התקיימה תחרות ארצית למחול עכשווי בקריית מוצקין בה השתתפו רקדנים ורקדניות מכל הארץ.
את עפולה ייצגו רקדניות סטודיו למחול עכשווי "Sia Dance", בהנהלתה של תושבת העיר אנסטסיה אורלובה שפועל מזה שלוש שנים תחת אגף הקליטה של עיריית עפולה ובו לומדים מעל 100 רקדנים ורקדניות אשר לוקחים חלק פעיל בתחרויות מקומיות וארציות.
![רקדני סטודיו סיה. צילום: סטודיו SIA](https://emeknews.co.il/wp-content/uploads/2024/02/רקדני-סטודיו-סיה.jpg)
במסגרת התחרות הצליחו רקדניות הסטודיו וורוניקה ברוורמן ודריה וסילייב לזכות בפרס הגדול "הגרנד-פרי" בקטגוריית הסולו. הרקדנית מישל פרוידין, קטף א המקום הראשון בקטגוריית הסולו. כמו כן בקטגוריית הקבוצות הצליחה נבחרתה של המאמנת סיה לזכות במקום הראשון והשני בתחומי המחול השונים.
מנהלת אגף הקליטה, אינה אוקון אמרה: "ברכות לרקדני ורקדניות הסטודיו ולמאמנת המקצועית אנסטסיה אורולובה שמנהיגה אותם בצורה יוצאת דופן. תודה על ההישגים ועל הכבוד שהבאתם לעיר עפולה. בהצלחה בהמשך הדרך".